Dell Inspiron serii 7000 – pierwszy na świecie na świecie 17-calowy laptop 2w1

Dell Inspiron serii 7000 – pierwszy na świecie na świecie 17-calowy laptop 2w1

Dell Inspiron serii 7000

Dell Inspiron serii 7000

Podczas tegorocznej edycji Computex 2016, firma Dell zaprezentowała nową linię urządzeń 2w1 z serii Inspiron. Najnowsze konwertowalne laptopy zostały stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie wysoką wydajność w połączeniu mobilnością oraz przystępną ceną. Urządzenia Dell Inspiron 2w1 stanowią doskonałą propozycję zarówno dla uczniów, studentów, jak i początkujących przedsiębiorców. W skład nowej oferty wchodzi między innymi Dell Inspiron 17 7000 2w1 ― pierwszy na świecie 17-calowy laptop 2w1.

Wprowadzona na rynek linia laptopów Inspiron 2w1, obejmująca całkowicie zmodernizowane produkty, oferuje atrakcyjne opcje dla każdego ― od serii 7000 klasy premium, poprzez serię 5000, kończąc na podstawowej serii 3000. Najnowsze urządzenia, dostępne z różnymi procesorami i konfigurowalnymi funkcjami są w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników, umożliwiając im komfortowe korzystanie z rozrywki, naukę oraz pracę.

Dzięki naszym nowym laptopom Inspiron 2w1 klienci mogą pracować w dowolnie wybranym miejscu i korzystać z rozrywki zawsze, gdy mają na to ochotę. ― powiedział Ray Wah, wiceprezes ds. marketingu produktów dla klientów indywidualnych w firmie Dell. Każdy użytkownik może wybrać laptopa 2w1 dostosowanego do swoich potrzeb. Innowacyjna technologia Dell pomoże mu w realizacji projektów i marzeń. Bardzo nas to cieszy, gdyż to klienci są naszą inspiracją i to właśnie dla nich ciągle ulepszamy nasze produkty.

Inspiron 2w1 serii 7000: pierwszy na świecie 17-calowy laptop 2w1

17-calowy laptop Inspiron 7000 2w1 został wyposażony w wydajny procesor Intel Core szóstej generacji, zapewniający szybką pracę urządzenia podczas wykonywania nawet najbardziej wymagających zadań. Dzięki wszechstronnemu zawiasowi 360°, Inspiron 7000 2w1 może być używany w czterech różnych trybach: jako laptop (np. podczas pisania tekstów), w pozycji namiotu (np. podczas pracy nad prezentacją), w pozycji stojącej (np. podczas oglądania filmów) lub w trybie tabletu (np. podczas korzystania z mediów społecznościowych). Urządzenia z serii 7000 oferują standardowo wysokiej klasy funkcje, takie jak: ekran o szerokim kącie widzenia i rozdzielczości Full HD, podświetloną klawiaturę ułatwiająca pisanie przy słabym świetle otoczenia oraz kamerę na podczerwień, która współpracuje z funkcją Windows Hello i umożliwia logowanie jednym spojrzeniem. Precyzyjny panel dotykowy pozwala na dokładne wskazywanie punktów na ekranie i rozpoznawanie gestów, a oprogramowanie audio Waves MaxxAudio Pro sprawia, że korzystanie z multimediów dostarcza jeszcze większą przyjemność niż dotychczas. Ponadto, standard 802.11ac zwiększa zakres i szybkość łączności bezprzewodowej, co ułatwia przeglądanie stron WWW, transmisję strumieniową i udział w wideoczatach.

Co ważne, w laptopach Inspiron 7000 2w1 dostępny jest opcjonalnie adapter USB typu C firmy Dell z portami HDMI/VGA do przekazywania obrazu, złączem Ethernet oraz portem USB 3.0 umożliwiającym podłączenie zewnętrznych dysków twardych, drukarek i skanerów. Do portu USB typu C można również podłączyć urządzenie Dell Power Companion, które przedłuża czas pracy na zasilaniu z akumulatora nawet o 5 godzin.

Inspiron 11 2w1 serii 3000: doskonały dla ucznia i całej rodziny

11-calowe urządzenie 2w1 z serii Inspiron 3000, oferowane w przystępnej cenie, łączy wydajność laptopa z mobilnością tabletu. Łatwe w obsłudze, wyposażone w bogaty zestaw funkcji, wyróżnia się obudową dostępną w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki niewielkim rozmiarom można je zabrać wszędzie. Jest też doskonałym towarzyszem długich podróży. Dzięki najnowszym, szybkim procesorom firmy Intel, Inspiron 2w1 serii 3000 sprawdzi się znakomicie podczas wykonywania różnych zadań ― od przeglądania stron WWW do pisania prac semestralnych i edytowania filmów wideo. Ekran o rozdzielczości HD (1366×768), wyświetlający wyrazisty obraz w żywych kolorach, można łatwo ustawić w pozycji zapewniającej najlepszą widoczność.

Laptopy Inspiron 2w1 serii 5000: bogaty zestaw funkcji i niezawodne opcje

Zamknięte w nowoczesnej, eleganckiej obudowie laptopy, mają znakomitej jakości wyświetlacze, pracujące w rozdzielczości Full HD i charakteryzujące się szerokim kątem widzenia. Urządzenia Inspiron 2w1 serii 5000 oferują duży zakres łatwych w obsłudze funkcji – między innymi kamerę na podczerwień współpracującą z oprogramowaniem rozpoznawania twarzy Windows Hello i umożliwiającą użytkownikom logowanie się jednym spojrzeniem. Podświetlana klawiatura ułatwia pracę przy słabym świetle, a wydajne dyski SSD przedłużają z kolei czas pracy laptopa na wbudowanym akumulatorze, przyspieszają reakcję urządzenia i zwiększają jego odporność na wstrząsy w porównaniu z tradycyjnymi, obrotowymi dyskami HDD. 13-calowe laptopy Inspiron 2w1 serii 5000 charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i wagą, więc można je zabierać na codzienne podróże. Z kolei modele 15-calowe, dzięki większemu ekranowi, pozwalają na pracę nad wieloma projektami jednocześnie oraz komfortowe oglądanie filmów wspólnie z przyjaciółmi i rodziną. Modele 13-calowe FHD ważą 1,62 kg*, a 15-calowe z wyświetlaczem Full HD (1920 x 1080) True-life LED-Backlit Touch Display i 16 GB pamięci operacyjnej DDR4 ― 2,08 kg*. Te ostatnie, to idealne rozwiązanie dla użytkowników wykonujących wiele zadań jednocześnie, korzystając przy tym z wielu aplikacji w tym samym czasie i przełączając się między nimi.

Notebooki Inspiron 15 i 17 serii 5000: piękne wzornictwo i żywe kolory

Nowe 15- i 17-calowe laptopy Inspiron serii 5000 to estetycznie zaprojektowane, wszechstronne urządzenia o wysokiej wydajności i dużej szybkości działania. Dzięki żywym, wyrazistym kolorom wyświetlacza nadają się doskonale dla całych rodzin, które wspólnie korzystają z komputera oraz dla miłośników cyfrowej rozrywki. Opcjonalna kamera na podczerwień (dostępna w 15-calowych modelach FHD touch Intel/AMD) z funkcją Windows Hello umożliwia logowanie się jednym spojrzeniem w kamerę. Jest to bardzo bezpieczne i wygodne rozwiązanie. Co ważne, w celu zwiększenia skalowalności i pojemności pamięci masowej, do urządzenia można dodać napęd dysków optycznych DVD i opcjonalną nagrywarkę Blu-ray, które ułatwią tworzenie kopii zapasowych zdjęć, filmów wideo i innych prywatnych danych.

Innowacje inspirowane przez klientów

Na tegorocznych targach Consumer Electronics Show nowatorskie produkty i rozwiązania firmy Dell otrzymały ponad 45 nagród. Każdego roku na targach Computex najlepiej zaprojektowane produkty nagradzane są prestiżowym wyróżnieniem d&i/iF Design. W tym roku pięć takich nagród przyznano systemom komputerowym, wyświetlaczom, rozwiązaniom komunikacyjnym i sieciowym oraz monitorom medycznym firmy Dell.

Ceny i dostępność

Inspiron 17 2w1 serii 7000 będzie dostępny w sprzedaży od 2 czerwca 2016 roku w cenie od 3499 PLN
Modele Inspiron 13 i 15 2w1 serii 5000 będą dostępne w sprzedaży od 2 czerwca 2016 roku w cenie od 3499 PLN
Inspiron 11 2w1 serii 3000 będzie dostępny w sprzedaży od 2 czerwca 2016 roku w cenie od 1399 PLN
Ceny oraz dostępność 15- i 17-calowych laptopów Inspiron serii 5000 nie są jeszcze znane

 

Źródło: http://www.dell.com/learn/pl/pl/plcorp1/press-releases/2016-06-01-computex-2016-inspiron-portfolio